Koncerty

Datum / DateMěsto / Stadt / PlaceStát / Staat / State
2023
Drazí přátelé,
rádi bychom touto cestou uvedli na pravou míru několik poměrně zásadních věcí. Někteří z vás si jistě všimli, že počínaje zářím zmizely z našich webových stránek veškeré plánované koncerty. Věc se má tak, že k poslednímu srpnovému víkendu se většina kapely rozhodla ukončit koncertní činnost. Z tohoto místa se tímto omlouváme v první řadě pořadatelům a v neposlední řadě také vám, našim skvělým fans. Důvody našeho rozhodnutí nejsou pro tuto chvíli podstatné, každopádně vše proběhlo naprosto v klidu a bez větších emocí.
Podstatné jsou v tento okamžik dvě informace. Ta první se týká Tomáše (zpěv) a Petra (doprovodná kytara), kteří se rozhodli obnovit činnost kapely New Bells a pokračovat v šíření dobrého jména AC/DC. A my jim, zcela vážně, budeme držet palce.
Druhá informace se týká ostatních členů kapely, a tak trochu doufáme, že hlavně vás. Totiž když se Pegy s Ivanem doslechli o "skonu" kapely, slovo dalo slovo (rozumějte pivo dalo pivo) a my vám tímto s potěšením oznamujeme, že od nového roku se můžete těšit na "old school" verzi Špejblů. Pravda, trochu ubereme na frekvenci, avšak s o to větší chutí a nasazením do toho půjdeme.
Tak co myslíte, je to dobrej nápad, nebo blbej nápad, nebo jakej je to vlastně nápad?🙂